Bezpłatne szkolenie pt. „Zatrudnianie cudzoziemców – aspekty prawne w świetle najnowszych zmian od 1 stycznia 2018 r.”

Termin: 5 lutego 2018 Kategoria: Aktualności

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Zatrudnianie cudzoziemców – aspekty prawne w świetle najnowszych zmian od 1 stycznia 2018 r.”

 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami dotyczącymi legalnego zatrudniania cudzoziemców na terenie RP w świetle zmian od 1 stycznia 2018 r.

Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy, którzy planują lub prowadzą działalność eksportową oraz:

mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego;

działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia;

♦ obowiązuje limit 1 osoby z firmy.

 

KIEDY I GDZIE?

27 lutego 2018 r. o godzinie 10:00 w sali seminaryjnej Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości (II piętro).

♦ Program POBIERZ

Szkolenie poprowadzi Łukasz Żak z firmy „ŻAK LEGAL SUPPORT OFFICE” – prawnik, specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

Ponadto, w dniu 28 lutego 2018 r. w zakresie tematyki zatrudniania cudzoziemców zaplanowane zostało indywidualne doradztwo pełnione w formie dyżuru eksperckiego.

 

ZAPISY

Rekrutacja zakończona

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Enterprise Europe Network
tel. (62) 765 60 58
e-mail: een@kip.kalisz.pl